EM1167-120#
EM1167-120# Pomona Electronics
d1167_100-1916893.pdf
Виробник: Pomona Electronics
Test Leads DBL BANANA, SHIELDED LINE, MTO BULK
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 120", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000VAC (1kV), Wire Gauge: 20 AWG, 22 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Cable, Gray, Green Lead, 1st Connector: Banana Plug, Double, Stackable w/Shielding Banana, 2nd Connector: Banana Plug, Double, Stackable w/Shielding Banana, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors), Cable Length: 120.0" (3048.00mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EM1167-120# EM1167-120# Виробник : Pomona Electronics Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 120"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000VAC (1kV)
Wire Gauge: 20 AWG, 22 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Cable, Gray, Green Lead
1st Connector: Banana Plug, Double, Stackable w/Shielding Banana
2nd Connector: Banana Plug, Double, Stackable w/Shielding Banana
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
Cable Length: 120.0" (3048.00mm)