EM1693-24-0# Pomona Electronics
Виробник: Pomona Electronics
Description: SPADE TERM TO SPADE TERM 24"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000VAC, DC (2kV)
Wire Gauge: 12 AWG
Temperature Range: 131°F (55°C)
Configuration: Spade Terminal to Spade Terminal
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Spade Terminal
2nd Connector: Spade Terminal
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length: 24.0" (609.60mm)
Part Status: Obsolete
Current Rating (Amps): 20 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPADE TERM TO SPADE TERM 24", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 2000VAC, DC (2kV), Wire Gauge: 12 AWG, Temperature Range: 131°F (55°C), Configuration: Spade Terminal to Spade Terminal, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Spade Terminal, 2nd Connector: Spade Terminal, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 24.0" (609.60mm), Part Status: Obsolete, Current Rating (Amps): 20 A.