EM3014-12-0# Pomona Electronics
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000VDC (3kV)
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable
2nd Connector: Miniature Banana Plug, Single, Stackable
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Multistacking Banana Plug, Front Stacking Miniature Banana
Cable Length: 12.0" (304.80mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000VDC (3kV), Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Miniature Banana Plug, Single, Stackable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multistacking Banana Plug, Front Stacking Miniature Banana, Cable Length: 12.0" (304.80mm).