EM4650-48-0#
EM4650-48-0# Pomona Electronics
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC, DC
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Grabber, Hook
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Single
2nd Connector: Mini Hook
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 48.0" (1219.20mm)
Part Status: Active
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300VAC, DC, Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Grabber, Hook, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Single, 2nd Connector: Mini Hook, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 48.0" (1219.20mm), Part Status: Active.