EM4650-60-2#
EM4650-60-2# Pomona Electronics
Виробник: Pomona Electronics
Test Plugs & Test Jacks RED MINIGRABBER TO STRAIGHT BANANA PLUG
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300VAC, DC, Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Grabber, Hook, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Banana Plug, Single, 2nd Connector: Mini Hook, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 60.0" (1524.00mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EM4650-60-2# Виробник : Pomona Electronics Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC, DC
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Grabber, Hook
Contents: 1 Lead, Red
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 60.0" (1524.00mm)