EM4702-12-2#
EM4702-12-2# Pomona Electronics
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 5000VDC (5kV)
Current Rating (Amps): 15A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Red
1st Connector: Banana Plug, Single
2nd Connector: Banana Socket (Jack), Single, Sheathed
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 12.0" (304.80mm)
Part Status: Active
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 5000VDC (5kV), Current Rating (Amps): 15A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Banana Plug, Single, 2nd Connector: Banana Socket (Jack), Single, Sheathed, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 12.0" (304.80mm), Part Status: Active.