EM4777-K-60# Pomona Electronics
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BNC TO GRAB HOOK 60"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 150VAC
Color: Black Cable, Black and Red Leads
Wire Gauge: 20 AWG
Temperature Range: 122°F (50°C)
Configuration: BNC to Grabber, Hook
Cable Type: RG-174/U
1st Connector: BNC, Male Plug
2nd Connector: Micro Hook (2)
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length: 60.0" (1524.00mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BNC TO GRAB HOOK 60", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 150VAC, Color: Black Cable, Black and Red Leads, Wire Gauge: 20 AWG, Temperature Range: 122°F (50°C), Configuration: BNC to Grabber, Hook, Cable Type: RG-174/U, 1st Connector: BNC, Male Plug, 2nd Connector: Micro Hook (2), Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 60.0" (1524.00mm), Part Status: Active.