EM4911A-80-0# Pomona Electronics
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 80"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000VAC (1kV)
Current Rating (Amps): 10A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Black
Ratings: CAT III 1000V, IEC 1010
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 80.0" (2032.00mm)
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 80", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000VAC (1kV), Current Rating (Amps): 10A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Black, Ratings: CAT III 1000V, IEC 1010, 1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 80.0" (2032.00mm).