EM4969-20
EM4969-20 Pomona Electronics
4969_4970.pdf
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 20"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500VAC
Color: Black and Red
Wire Gauge: 20 AWG
Temperature Range: 131°F (55°C)
Configuration: BNC to Wire Leads
1st Connector: BNC, Female Socket (Jack)
2nd Connector: Wire Lead
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length: 20.0" (508.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 868 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 20", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500VAC, Color: Black and Red, Wire Gauge: 20 AWG, Temperature Range: 131°F (55°C), Configuration: BNC to Wire Leads, 1st Connector: BNC, Female Socket (Jack), 2nd Connector: Wire Lead, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 20.0" (508.00mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EM4969-20 EM4969-20 Виробник : Pomona Electronics 4969_4970.pdf Test Leads BNC (F) WITH 20 AWG LEADS MTO