EM4970-48#
EM4970-48# Pomona Electronics
download?token=sogOhI1e
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 48"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500VAC
Color: Black and Red
Wire Gauge: 20 AWG
Temperature Range: 131°F (55°C)
Cable Length: 48.0" (1219.20mm)
Part Status: Active
на замовлення 661 шт:
Написати відгук
Description: TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 48", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500VAC, Color: Black and Red, Wire Gauge: 20 AWG, Temperature Range: 131°F (55°C), Configuration: BNC to Wire Leads, 1st Connector: BNC, Male Plug, 2nd Connector: Wire Lead, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 48.0" (1219.20mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EM4970-48# EM4970-48# Виробник : Pomona Electronics download?token=sogOhI1e Test Leads BNC (M) WITH 20 AWG LEADS MTO BULK