EM4970-72#
EM4970-72# Pomona Electronics
4969_4970.pdf
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 72"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500VAC
Color: Black and Red
Wire Gauge: 20 AWG
Temperature Range: 131°F (55°C)
Cable Length: 72.0" (1828.80mm)
Part Status: Active
на замовлення 710 шт:
Написати відгук
Description: TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 72", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500VAC, Color: Black and Red, Wire Gauge: 20 AWG, Temperature Range: 131°F (55°C), Configuration: BNC to Wire Leads, 1st Connector: BNC, Male Plug, 2nd Connector: Wire Lead, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 72.0" (1828.80mm), Part Status: Active.