EM5053-12-0#
EM5053-12-0# Pomona Electronics
d5053_101-46590.pdf
Виробник: Pomona Electronics
Test Leads MICROGRABBER BANANA/ PLUG (BLACK)
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 150VAC, DC, Current Rating (Amps): 3A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Grabber, Hook, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Micro Hook, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical, Cable Length: 12.0" (304.80mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції EM5053-12-0#
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EM5053-12-0# EM5053-12-0# Виробник : Pomona Electronics Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 150VAC, DC
Current Rating (Amps): 3A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Grabber, Hook
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable
2nd Connector: Micro Hook
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical
Cable Length: 12.0" (304.80mm)