EM5908A-144
EM5908A-144 Pomona Electronics
Виробник: Pomona Electronics
Test Leads IEC 1010 TEST LEADS ST/ST MTO
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 144", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000VAC, DC (1kV), Current Rating (Amps): 10A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: DMM Test Leads, Configuration: Banana to Banana, Contents: 2 Leads, Black and Red, Ratings: CAT III 1000V, 1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed, Material - Insulation: Silicone, Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 144.0" (3657.60mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EM5908A-144 Виробник : Pomona Electronics Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000VAC, DC (1kV)
Current Rating (Amps): 10A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: DMM Test Leads
Configuration: Banana to Banana
Contents: 2 Leads, Black and Red
Ratings: CAT III 1000V
1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed
2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed
Material - Insulation: Silicone
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 144.0" (3657.60mm)