EM6250A-120-0
EM6250A-120-0 Pomona Electronics
Виробник: Pomona Electronics
Test Leads BLACK MINIGRABBER PATCH CORD 120
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 120", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300VAC, DC, Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Grabber, Hook, Contents: 1 Lead, Black, Ratings: CAT II 300V, IEC 1010, 1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable, 2nd Connector: Mini Hook, Material - Insulation: Silicone, Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 120.0" (3048.00mm).
Інші пропозиції EM6250A-120-0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EM6250A-120-0# Виробник : Pomona Electronics Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 120"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC, DC
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Grabber, Hook
Contents: 1 Lead, Black
Ratings: CAT II 300V, IEC 1010
1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
2nd Connector: Mini Hook
Material - Insulation: Silicone
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 120.0" (3048.00mm)