EM6303-72#
EM6303-72# Pomona Electronics
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO KELVIN 72"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 33VAC, 70VDC
Wire Gauge: RG-174/U
Type: DMM Test Leads
Configuration: Banana to Kelvin
Contents: 2 Leads, Black, Black and Red Plugs, Gray Probes
1st Connector: Banana Plug, Double, Stackable
2nd Connector: Kelvin Test Probe
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical
Cable Length: 72.0" (1828.80mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO KELVIN 72", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 33VAC, 70VDC, Wire Gauge: RG-174/U, Type: DMM Test Leads, Configuration: Banana to Kelvin, Contents: 2 Leads, Black, Black and Red Plugs, Gray Probes, 1st Connector: Banana Plug, Double, Stackable, 2nd Connector: Kelvin Test Probe, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical, Cable Length: 72.0" (1828.80mm), Part Status: Active.