EMBNC-C-156#
EMBNC-C-156# Pomona Electronics
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BNC TO BNC 156"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500VAC
Color: Black
Temperature Range: 176°F (80°C)
Configuration: BNC to BNC
Cable Type: RG-58C/U
1st Connector: BNC, Male Plug
2nd Connector: BNC, Male Plug
Material - Insulation: Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Cable Length: 156.0" (3962.40mm)
Part Status: Active
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BNC TO BNC 156", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500VAC, Color: Black, Temperature Range: 176°F (80°C), Configuration: BNC to BNC, Cable Type: RG-58C/U, 1st Connector: BNC, Male Plug, 2nd Connector: BNC, Male Plug, Material - Insulation: Polytetrafluoroethylene (PTFE), Cable Length: 156.0" (3962.40mm), Part Status: Active.