EMCP101W221M1GV001T
EMCP101W221M1GV001T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP PASSTHRU 220PF 20% 100V 0603
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.064" L x 0.035" W (1.63mm x 0.89mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Pass Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Thickness (Max): 0.026" (0.66mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP PASSTHRU 220PF 20% 100V 0603, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.064" L x 0.035" W (1.63mm x 0.89mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Pass Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Thickness (Max): 0.026" (0.66mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMCP101W221M1GV001T EMCP101W221M1GV001T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_emi_filters.pdf Feed Through Capacitors X2Y 0603 220PF 100V X7R