EMCP101W221M1GV002T Johanson Dielectrics
johanson_emi_filters_datasheet_JjOWGki.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors EMI Filters, 0603, X7R, 100.0V, 220.000pF+/-20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape, AEC Q200 Qualified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук