EMCT250W104M1GV002E Johanson Dielectrics
johanson_emi_filters_datasheet_JjOWGki.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors EMI Filters, 0805, X7R, 25V, 0.10uF+/-20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape, AEC Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук