EMDD101W103M1GV002E Johanson Dielectrics
johanson_emi_filters_datasheet_JjOWGki.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors EMI Filters, 1206, X7R, 100V, 0.010 F 20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape, AEC Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук