EMDR101W474M1GF001E
EMDR101W474M1GF001E Johanson Dielectrics Inc.
emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.174" L x 0.125" W (4.42mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.090" (2.29mm)
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.174" L x 0.125" W (4.42mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.090" (2.29mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMDR101W474M1GF001E EMDR101W474M1GF001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.47 µF