Продукція > SIKA > EME8RF2-0400G
EME8RF2-0400G
EME8RF2-0400G SIKA
Datasheet_F2_EN.pdf
Виробник: SIKA
Category: Pneumatics accessories
Description: Digital pressure gauge; 0÷400bar; Thread: G 1/4"; 69mm; ±1%
Measurement: pressure
Operating temperature: 10...70°C
Operating pressure: 0...400bar
Pressure measuring accuracy: ±1%
Diameter: 69mm
Display parameters: 4 digit
Measuring unit: bar; kg/cm2; kPa; mbar; MPa; psi
Power supply: battery AAA 1,5V x2
Body material: stainless steel
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Pneumatics accessories, Description: Digital pressure gauge; 0÷400bar; Thread: G 1/4"; 69mm; ±1%, Type of pneumatic module: digital pressure gauge, Thread: G 1/4", Kind of display used: LCD, Illumination: LED, Measurement: pressure, Operating temperature: 10...70°C, Operating pressure: 0...400bar, Pressure measuring accuracy: ±1%, Diameter: 69mm, Display parameters: 4 digit, Measuring unit: bar; kg/cm2; kPa; mbar; MPa; psi, Power supply: battery AAA 1,5V x2, Body material: stainless steel.