EMI-0805-120 API Delevan Inc.
EMI%20Chip%20Beads.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.