EML15US36-E
EML15US36-E XP Power
SF_EML15.pdf
Виробник: XP Power
Description: AC/DC CONVERTER 36V 15W
Packaging: Box
Features: Universal Input
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 2.56" L x 1.31" W x 0.96" H (65.0mm x 33.3mm x 24.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CE, cULus, TUV
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 420mA
Voltage - Output 1: 36V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60601-1
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 36V 15W, Packaging: Box, Features: Universal Input, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 2.56" L x 1.31" W x 0.96" H (65.0mm x 33.3mm x 24.4mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CE, cULus, TUV, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 420mA, Voltage - Output 1: 36V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60601-1.