Продукція > UNITED CHEMI-CON > EMLE350ADA4R7ME73G
EMLE350ADA4R7ME73G
EMLE350ADA4R7ME73G United Chemi-Con
cat_db_al.cgi?e=e&j=p&pdfname=mle
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35Volts 4.7uF 5X7.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMLE350ADA4R7ME73G EMLE350ADA4R7ME73G Виробник : United Chemi-Con al-mle-e-140701-514698-1369234.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35Volts 4.7uF 5X7