Продукція > UNITED CHEMI-CON > EMLF350ADA100ME73G
EMLF350ADA100ME73G
EMLF350ADA100ME73G United Chemi-Con
NIPCS02122_1-2524690.pdf
Виробник: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 35Volts 10uF 5X7
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMLF350ADA100ME73G Виробник : United Chemi-Con MLFRA-e.PDF Description: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD