EMRA13H2H-33.000M
EMRA13H2H-33.000M Ecliptek / Abracon
Виробник: Ecliptek / Abracon
Standard Clock Oscillators Programmable Oscillator 33.000MHz SMD 5.0mm x 7.0mm 20ppm -20 C to +70 C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук