EMV1200-40 LASCAR
Виробник: LASCAR
Description: LASCAR - EMV1200-40 - Digitales Einbauinstrument, 3 Stellen, DC-Spannung, 4-40V
tariffCode: 85312095
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Versorgungsspannung: -
Anzahl der Phasen: -
euEccn: NLR
Stromzählermontage: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VOLTMETER 4-40VDC LCD PANEL MNT, Packaging: Box, Display Type: LCD - Black Characters, Mounting Type: Panel Mount, Type: Voltmeter, Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 4 ~ 28VDC, Measuring Range: 4 ~ 40VDC, Panel Cutout Dimensions: Circular - 5.50mm Dia, Display Characters - Height: 0.500" (12.70mm), Number of Characters Per Row: 3, Part Status: Active, Measuring Type: Voltage.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
на замовлення 18 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
EMV 1200-40 | Виробник : Lascar Electronics |