Продукція > UNITED CHEMI-CON > EMZF500ADA470MHA0G
EMZF500ADA470MHA0G United Chemi-Con
cat_db_al.cgi?e=e&j=p&pdfname=mzf
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50Volts 47uF 8X10.
Інші пропозиції EMZF500ADA470MHA0G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMZF500ADA470MHA0G EMZF500ADA470MHA0G Виробник : United Chemi-Con nipcs02136_1-2285897.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50Volts 47uF 8X10