Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > ENI58PL-S10CA7-1024CGR-RBE
ENI58PL-S10CA7-1024CGR-RBE Pepperl+Fuchs, Inc.
t186655_eng.pdf?v=20240612152250
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: ENC INCREM HTL/TTL USR SEL CONN
Packaging: Box
Output Type: HTL, TTL
Mounting Type: Flange Mount
Orientation: User Selectable
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 4.75V ~ 30V
Encoder Type: Incremental
Detent: No
Pulses per Revolution: 1024
Actuator Type: 10mm Dia Flatted End
Built in Switch: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ENC INCREM HTL/TTL USR SEL CONN, Packaging: Box, Output Type: HTL, TTL, Mounting Type: Flange Mount, Orientation: User Selectable, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 4.75V ~ 30V, Encoder Type: Incremental, Detent: No, Pulses per Revolution: 1024, Actuator Type: 10mm Dia Flatted End, Built in Switch: No.