ENP-240-48
ENP-240-48 MEAN WELL USA Inc.
ENP-240-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 55.2V 243W
Power (Watts): 243W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.56" L x 7.01" W x 1.79" H (192.0mm x 178.0mm x 45.5mm)
Mounting Type: Benchtop
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cULus
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 55.2V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 4.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 55.2V 243W, Power (Watts): 243W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.56" L x 7.01" W x 1.79" H (192.0mm x 178.0mm x 45.5mm), Mounting Type: Benchtop, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cULus, Efficiency: 94%, Voltage - Output 1: 55.2V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 4.4 A.
Інші пропозиції ENP-240-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ENP-240-48 ENP-240-48 Виробник : MEAN WELL ENP-240-spec.pdf Desktop AC Adapters 55.2V 4.4A 240W POWER SUPPLY