ENSP20-10MM-SS
ENSP20-10MM-SS Ruland Manufacturing
1
Виробник: Ruland Manufacturing
Description: 10 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 0.217" (5.50mm) Width
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10 MM STAINLESS SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 0.217" (5.50mm) Width, Part Status: Active.