ENSP20-5-A
ENSP20-5-A Ruland Manufacturing
1
Виробник: Ruland Manufacturing
Description: 5/16" ALUMINUM SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 0.217" (5.51mm) Width
Написати відгук
Description: 5/16" ALUMINUM SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 0.217" (5.51mm) Width, Part Status: Active.