ENSP45-12-A
ENSP45-12-A Ruland Manufacturing
1
Виробник: Ruland Manufacturing
Description: 3/4" ALUMINUM SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.394" (10.00mm) Width
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3/4" ALUMINUM SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.394" (10.00mm) Width, Part Status: Active.