ENSP45-14-A
ENSP45-14-A Ruland Manufacturing
1
Виробник: Ruland Manufacturing
Description: 7/8" ALUMINUM SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.394" (10.00mm) Width
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 7/8" ALUMINUM SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.394" (10.00mm) Width, Part Status: Active.