ENSP60-22-SS
ENSP60-22-SS Ruland Manufacturing
1
Виробник: Ruland Manufacturing
Description: 1-3/8" STAINLESS SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 2.362" (60.00mm) Outer Diameter x 0.472" (12.00mm) Width
Написати відгук
Description: 1-3/8" STAINLESS SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 2.362" (60.00mm) Outer Diameter x 0.472" (12.00mm) Width.