EP-381127-5-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1654227_Ident_Sols&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 5000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Paper
Label Type: Die Cut
Label Size: 1.50" x 0.50" (38.1mm x 12.7mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 5000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Paper, Label Type: Die Cut, Label Size: 1.50" x 0.50" (38.1mm x 12.7mm).