EP-406254-1.5-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 1500 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Paper
Label Type: Die Cut
Label Size: 1.6" x 1.0" (40.6mm x 25.4mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 1500 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Paper, Label Type: Die Cut, Label Size: 1.6" x 1.0" (40.6mm x 25.4mm), Part Status: Active.