EP-699318-2.5-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: EP-699318-2.5-9
Packaging: Bulk
Length: 2.752" (69.90mm)
Width: 1.252" (31.80mm)
Material - Body: Paper
Label Type: Die Cut
Applications: General
Color - Background: White
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EP-699318-2.5-9, Packaging: Bulk, Length: 2.752" (69.90mm), Width: 1.252" (31.80mm), Material - Body: Paper, Label Type: Die Cut, Applications: General, Color - Background: White.