EP169NP-1R3L Sumida America Components Inc.
EP169_Series.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.3UH 12A 0.84 MOHM TH
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук