EP5WS10RJ.
EP5WS10RJ. NEOHM - TE CONNECTIVITY
1610599.pdf
Виробник: NEOHM - TE CONNECTIVITY
Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - EP5WS10RJ. - RES, 10R, 5W, WIREWOUND, AXIAL LEAD
tariffCode: 0
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial Leaded
Widerstandstechnologie: Wirewound
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 5W
Widerstandstyp: Anti-Surge
Widerstand: 10ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 5%
Temperaturkoeffizient: 400ppm/C
Produktlänge: 17.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: EP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 500V
Produktdurchmesser: 6.5mm
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: -
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - EP5WS10RJ. - RES, 10R, 5W, WIREWOUND, AXIAL LEAD, tariffCode: 0, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial Leaded, Widerstandstechnologie: Wirewound, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 5W, Widerstandstyp: Anti-Surge, Widerstand: 10ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 5%, Temperaturkoeffizient: 400ppm/C, Produktlänge: 17.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: EP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 500V, Produktdurchmesser: 6.5mm, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: -, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).