EP7311-CB-90 Cirrus Logic Inc.
EP7311_2005.pdf
Виробник: Cirrus Logic Inc.
Description: IC MPU EP7 90MHZ 256BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 256-LFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 90MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: ARM7TDMI
Voltage - I/O: 2.5V, 2.7V, 3.0V, 3.3V
Supplier Device Package: 256-PBGA (17x17)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
RAM Controllers: SDRAM
Graphics Acceleration: No
Display & Interface Controllers: Keypad, LCD, Touchscreen
Security Features: Hardware ID
Additional Interfaces: DAI, IrDA, SSI, UART
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU EP7 90MHZ 256BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 256-LFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 90MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: ARM7TDMI, Voltage - I/O: 2.5V, 2.7V, 3.0V, 3.3V, Supplier Device Package: 256-PBGA (17x17), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, RAM Controllers: SDRAM, Graphics Acceleration: No, Display & Interface Controllers: Keypad, LCD, Touchscreen, Security Features: Hardware ID, Additional Interfaces: DAI, IrDA, SSI, UART.