EP7312-IR-90 Cirrus Logic Inc.
EP7312.pdf
Виробник: Cirrus Logic Inc.
Description: IC MPU EP7 90MHZ 204TFBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 204-TFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 90MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Processor: ARM7TDMI
Voltage - I/O: 2.5V, 2.7V, 3.0V, 3.3V