EPA1020-075
EPA1020-075 Everpower
EPA1020-075.pdf
Виробник: Everpower
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; GEL,acid-lead; 12V; 750mA
Type of charger: for rechargeable batteries
Trade name: rectifier
Max. charging current: 0.75A
Batteries capacity: 3...18Ah
Rechargeable battery voltage: 12V
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL
Tester operating mode: charging; trickle charging
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Chargers, Description: Charger: for rechargeable batteries; GEL,acid-lead; 12V; 750mA, Type of charger: for rechargeable batteries, Trade name: rectifier, Max. charging current: 0.75A, Batteries capacity: 3...18Ah, Rechargeable battery voltage: 12V, Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL, Tester operating mode: charging; trickle charging.