EPD6314-24-9CS1853 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=EPD6314&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: CABLE TWINAXIAL 24AWG
Packaging: Bulk
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Conductor Strand: 19 Strands / 36 AWG
Cable Type: Twinaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.125" (3.18mm)
Shield Type: Braid
Jacket Color: White
Part Status: Active
Impedance: 77 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE TWINAXIAL 24AWG, Packaging: Bulk, Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Conductor Strand: 19 Strands / 36 AWG, Cable Type: Twinaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.125" (3.18mm), Shield Type: Braid, Jacket Color: White, Part Status: Active, Impedance: 77 Ohms.