EPG500-2315
EPG500-2315 Bel Power Solutions
ds-BPS-EPG500-series.pdf
Виробник: Bel Power Solutions
Description: POWERSUPPLY
Power (Watts): 240W (360W Forced Air)
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.58" H (127.0mm x 76.2mm x 40.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 24 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWERSUPPLY, Power (Watts): 240W (360W Forced Air), Features: Adjustable Output, I²C Interface, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.58" H (127.0mm x 76.2mm x 40.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 94%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 24 A.