Продукція > SAMTEC INC. > EPLSP-031-0200
EPLSP-031-0200
EPLSP-031-0200 Samtec Inc.
eplsp.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: EPLSP CABLE ASSEMBLY EPLSP CONNE
Packaging: Bag
Connector Type: Card Edge to Card Edge
Gender: Male to Male
Color: Orange
Length: 0.656' (200.00mm, 7.874")
Shielding: Shielded
Number of Positions: 38
Cable Type: Round, Twin Axial
Usage: Ethernet
Fastening Type: Latch Lock, Push-Pull
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EPLSP CABLE ASSEMBLY EPLSP CONNE, Packaging: Bag, Connector Type: Card Edge to Card Edge, Gender: Male to Male, Color: Orange, Length: 0.656' (200.00mm, 7.874"), Shielding: Shielded, Number of Positions: 38, Cable Type: Round, Twin Axial, Usage: Ethernet, Fastening Type: Latch Lock, Push-Pull, Part Status: Active.
Інші пропозиції EPLSP-031-0200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EPLSP-031-0200 EPLSP-031-0200 Виробник : Samtec eplsp-1369978.pdf Ethernet Cables / Networking Cables 0.80 mm Eye Speed Rugged Latching High-Speed I/O Cable Assembly