Продукція > ASTRODYNE TDI > EPM15-150-BE-0F0
EPM15-150-BE-0F0
EPM15-150-BE-0F0 Astrodyne TDI
EPM15.pdf
Виробник: Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 15V 15W
Features: Universal Input
Packaging: Box
Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 2.56" L x 1.77" W x 0.79" H (65.0mm x 45.0mm x 20.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 80 ~ 275 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cTUVus, TUV
Efficiency: 70%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 120 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 15W, Features: Universal Input, Packaging: Box, Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 2.56" L x 1.77" W x 0.79" H (65.0mm x 45.0mm x 20.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 80 ~ 275 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cTUVus, TUV, Efficiency: 70%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1.