Продукція > ASTRODYNE TDI > EPM15-150-BP-0F0
EPM15-150-BP-0F0
EPM15-150-BP-0F0 Astrodyne TDI
EPM15.pdf
Виробник: Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 15V 12W
Features: Universal Input
Packaging: Box
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 2.46" L x 1.66" W x 0.91" H (62.5mm x 42.2mm x 23.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 80 ~ 275 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cTUVus, TUV
Efficiency: 70%
Current - Output (Max): 800mA
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 53 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 12W, Features: Universal Input, Packaging: Box, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 2.46" L x 1.66" W x 0.91" H (62.5mm x 42.2mm x 23.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 80 ~ 275 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cTUVus, TUV, Efficiency: 70%, Current - Output (Max): 800mA, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1.