EPNSV24006
EPNSV24006 Wöhrle
Виробник: Wöhrle
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 15W
Power (Watts): 15W
Features: Adjustable Output
Packaging: Case
Size / Dimension: 2.28" L x 0.71" W x 3.15" H (58.0mm x 18.0mm x 80.0mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Applications: Industrial
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, UL
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 630mA
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: 29V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 62368-1
AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 120V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 661 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 15W, Power (Watts): 15W, Features: Adjustable Output, Packaging: Case, Size / Dimension: 2.28" L x 0.71" W x 3.15" H (58.0mm x 18.0mm x 80.0mm), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Applications: Industrial, Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, UL, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 630mA, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: 29V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1, AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 120V, DC Voltage - Input (Max): 370V.